Ocena Klientów z OFERII


Remont kompleksowy kawalerki
Remont kompleksowy kawalerki

data: 2015.03.26

Kompleksowy remont kawalerki

 

Mieszkanie z lat 70-tych wymagało gruntownego remontu.Dzięki staraniom REMONT A-Z kawalerka stała się funkcjonalna i przytulna.Ekipa dokładna,bez nałogów,dbająca o czystość w trakcie remontu i po.Prace nadzorowane lub wykonywane przez właściciela firmy. Nie trzeba było brać urlopu na czas remontu,klucze od mieszkania przekazano Szefowi.Wykonawca pomógł przy zakupie materiałów, wyposażenia oraz służył wszelkim doradztwem.Rzetelne rozliczenie.Pozdrawiam załogę i polecam innym ich usługi.Robert.
Odpowiedź:

Bardzo miła współpraca w przyjaznej atmosferze. Aby więcej takich klientów. Dziękujemy za pochwały i również pozdrawiamy. Janusz Kamiński z załogą.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Remont kuchni
Remont kuchni

data: 2013.02.28

Remont kuchni

 

Jesteśmy zadowolenie z wykonanej pracy. Remont kuchni został przeprowadzony fachowo - bez obarczania nas zbędnymi problemami. Ponieważ ekipa doskonale się sprawdziła, w połowie roku skorzystamy z usług tej firmy przy malowaniu pokoi. Pracownicy są zdyscyplinowani, godni zaufania. Szef pomógł przy zakupie materiałów i zajął się ich transportem. Przedstawił kilka sposobów położenia nowej instalacji z objaśnieniem każdej propozycji. Miła atmosfera. Duża wiedza - polecam tego Wykonawcę! Dziękuję!
Odpowiedź:

My też dziękujemy za współpracę. Chętnie podejmiemy się u Państwa kolejnego remontu. Było nam miło pracować w atmosferze pełnej zaufania do naszej fachowości. Życzylibyśmy sobie podobnych klientów zawsze. Pozdrawiamy - załoga REMONT A-Z

--------------------------------------------------------------------------------------------

Kompleksowy remont mieszknai 38m2
Kompleksowy remont mieszknai 38m2

 

data: 2013.02.28

Kompleksowy remont mieszkania 38m2

 

Doskonały kontakt z Wykonawcą i Jego Pracownikami. Ekipa sprawna, wszyscy mili, pracowici i kompetentni. Brygady nie trzeba było pilnować, a więc Zespół godny polecenia. Żadnych ukrytych kosztów. Mimo sporego zakresu prac do wykonania, remont mieszkania został wykonany dokładnie i jestem zadowolona z uzyskanych efektów. Po zakończeniu remontu pomieszczenia zostały posprzątane przez ekipę, meble ustawione i mogłam liczyć na transport i instalację nowego sprzętu kuchennego. REMONT A-Z polecam!
Odpowiedź:

Cieszymy się, że nasze starania zostały tak miło i pozytywnie docenione. Dziękujemy za zaufanie, przyjemną atmosferę pracy i też pozdrawiamy!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Szpachlowanie i malowanie pokoju
Szpachlowanie i malowanie pokoju

data: 2013.01.28
Szpachlowanie i malowanie pokoju

 

Firma REMONT A-Z realizowała remont pokoju w moim mieszkaniu. Wszystko o co prosiłam zostało wykonane w terminie: sprawnie i w miłej atmosferze. Po malowaniu pracownicy ekipy pomogli w ustawianiu mebli i porządkach. Polecam Wykonawcę - jestem bardzo zadowolona z usługi. Dziękuję
Odpowiedź:

Ja też dziękuję za miłą współpracę. Pozdrawiam - JK

---------------------------------------------------------------------------------------------------